هاسگاوا در نقش ماساکی آکیزومی وکیلیه که قبلا دادستان بوده ، 12 سال پیش اون به اشتباه مضنون پرونده ی قتلی رو به قتل متهم کرده و مضنون الان تو زندانه . 6 سال بعد توسط یکی از همکاراش متوجه میشه که مدرک محکمی برای بی گناهی مضنون وجود داشته و رییس دادستانی منطقه اونو پنهان کرده . اون از دادستانی استعفا و وکیل میشه تا بتونه از خارج علیه اون رییس فاسد مدرک جمع کنه و همچنین بی گناهی اون متهم رو هم ثابت کنه .

سریال ژاپنی ضد قهرمان anti hero

تو این راه به یه پرونده ای برمیخوره که متهمش یکی از کسانی بوده که ممکنه مدرک بی گناهی متهم قتل 12 سال پیش رو داشته باشه ، برای همین میره به ملاقاتش و در ازای ازاد کردن اون از زندان ازش میخاد که اون مدرکی که داره رو پیدا کنه . اینجوری میشه که اون با تلاش مدراکی که برعلیه متهم بوده رو نقض و حتی فاسد بودن دادستان پرونده رو هم فاش میکنه . 

سریال جذاب و قشنگی بود . داستانش یخورده کند میگذشت ولی در عین کندی جذابیتی داشت که نمیشد جلو زد . بازیگر نقش اصلی هیروکی هاسگاوا خیلی عالی بود و طرز صحبت کردنش خیلی محکم و قاطع بود و در عین حال کیوتی خاص خودشو داشت . اهنگ سریال خیلی ازاردهنده بود انگار داشتم اصهاب کهف می دیدم . دیالوگهای قصار هم خیلی داشت که تامل برانگیز بودن .  سریال اخرش شوک زده تون میکنه . و کسی که فک نمیکردین ممکنه تو تیم اکیزومی باشه ، هم تیمی از اب در میاد .  بعد از مدتها از دیدن صوت و تصویر هاسگاوا لذت بردم  . 

مطالب پیشنهادی " ژاپنی " 

فیلم ژاپنی عشق را ببین و بشنو  سریال ژاپنی ازدواج دروغین ما    سریال ژاپنی چشم های قرمز    سریال ژاپنی هویت     سریال ژاپنی عدالت     فیلم ژاپنی someone     سریال ژاپنی معشوق  سریال ژاپنی سکوت    سریال من سرنوشت تو هستم I'm Your Destiny    سریال ژاپنی اخرین کات یا برش نهایی سریال ژاپنی روزها  سریال ژاپنی کاش صد ها بار بهت گفته بودم سریال ژاپنی اولین عشق   فیلم ژاپنی ازدواج شاد من فیلم ژاپنی اگه گربه ها از جهان ناپدید بشن فیلم ژاپنی هیولا monster ⚡ معرفی فیلم کره ای و چینی و ژاپنی  ⚡☘ معرفی فیلم ژاپنی  ☘ ☘  سریال ژاپنی سرنوشت 2024 destiny ☘ معرفی فیلم ژاپنی  ☘ ⚡ معرفی فیلم کره ای و چینی و ژاپنی  ⚡ سریال ژاپنی شوگون  ⚡سریال ژاپنی تصرف بیمارستان  و سریال کره ای خانواده استثنایی 1 ⚡ سریال ژاپنی کاره پاره وقت خانوادگی   ⚡فیلم ژاپنی هزاران گل   ⚡ سریال ژاپنی سرنوشت با بازی کامناشی کازویا  ⚡معرفی سریال چرنوبیل و یک فیلم ژاپنی ⚡سریال ژاپنی گل افتابگردونی که در باران ناپدید شد ⚡⚡سریال ژاپنی ضدقهرمان ⚡⚡کارتون پسر و مرغ ماهی خوار  ⚡

معرفی کتاب و حرف زدن در مورد سریال های کره ای

معرفی کتاب شرکت

عیدمبارکی و معرفی کتاب داستان شمس و طغری

کتاب در مورد شاه اسماعیل اول

کتاب داستان های پهلوانی و عیاری ادبیات فارسی

سریال کره ای قهرمان نیستم ولی !

ژاپنی ,سریال ,فیلم ,متهم ,خیلی ,  سریال , سریال ژاپنی ,ژاپنی سرنوشت ,  سریال ژاپنی , فیلم ژاپنی ,ژاپنی ازدواج
مشخصات
آخرین جستجو ها